wtorek, 21 marca 2017

Być Kobietą - wiosenna metamorfoza duszy i ciała
Wiosenna metamorfoza duszy i ciała.

Z okazji pierwszych dni wiosny mamy dla Was propozycję bardzo kobiecej soboty, czasu poświęconego samej sobie na odkrywaniu swojej duszy i ciała, stawaniu się pełną gracji. Czyż każda z nas o tym właśnie nie marzy, by być urzekającą i pełną gracji kobietą!

W kobiecym gronie spotkamy się z profesjonalną stylistką, która pomoże każdej z Was odnaleźć jedyny i wyjątkowy styl. Czas spędzony podczas indywidualnej stylizacji będzie czasem, który na długo zapisze się w Waszej pamięci, a postrzeganie swojej kobiecości będzie z całą pewnością pełniejsze. Wiosenna metamorfoza duszy i ciała pozwoli odkryć w sobie urzekającą kobietę.

Każda z uczestniczek przygotuje też wielkanocnego mazurka, którego później subtelnie zapakowanego zabierze ze sobą do domu na święta. Słodycz miłą sercu każdego domownika i wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Mazurki mają to do siebie, że im dłużej czekają, tym stają się lepsze. Nowa kobiecość na święta nie tylko na zewnątrz, ale z dodatkową słodyczą w dłoni.

Czeka Was czas wśród ciepłych, serdecznych i otwartych kobiet, które spotykają się by razem celebrować kobiece chwile. Wspólnie wymieniać się doświadczeniami, uczyć, by później jeszcze bardziej rozkwitać i czerpać z nowo nawiązanych znajomości.

W czasie trwania warsztatów przewidziany jest słony i słodki poczęstunek, kawa oraz herbata. Kobiecy, czas, w kobiecym gronie. Warto po prostu… Być Kobietą. :)

Termin:  8.04
Godzina: 10:00 - 17:00

Koszt: 320 zł/osoba

Ilość miejsc ograniczona.

Istnieje możliwość wykupienia noclegu.
Udział w warsztatach jest potwierdzony dopiero po dokonaniu wpłaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz